معرفی رزسا

یکی از اصول اصلی بازارهای مالی تجربه است و ما به لطف و عنایت خداوند در بازار سرمایه ایران تجربه ای چندساله کسب کرده ایم که این تجربه باعث خدمت رسانی بهتر باشگاه سرمایه گذاری رزسا به شما مشتریان می باشد. تیم تحلیگران ما با جدیدترین آپدیت ها و متدهای تحلیلی (تکنیکال،فاندامنتال) در بازارهای مالی فعالیت می کنند تا بتوانیم با اولویت حفظ سرمایه تان، برای شما نافع کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ایجاد کنیم.

با تیمی مجرب همراه شما هستیم

یکی از اصول اصلی بازارهای مالی تجربه است و ما به لطف و عنایت خداوند در بازار سرمایه ایران تجربه چندساله کسب کرده ایم که این تجربه باعث خدمت رسانی بهتر صندوق سرمایه گذاری رزسا به شما مشتریان می باشد. تیم تحلیل گران ما با جدیدترین آپدیت ها و متدهای تحلیلی (تکنیکی،فاندامنتال) در بازارهای مالی فعالیت می کنند تا بتوانیم با اولویت حفظ سرمایه تان برای شما نافع کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ایجاد کنیم.

حوزه های فعالیت ما

تجزیه و تحلیل بازار مالی

تجزیه و تحلیل بازار مالی روشی برای پیش بینی رفتار احتمالی بازار از طریق داده های گذشته همچون قیمت و تغییرات آن، حجم معاملات و … است.

معاملات اوراق بهادار

باشگاه سرمایه گذاری رزسا با بهره گیری از تجارب کارشناسان خود و با تکیه بر مطالعات علمی و دقیق بازار، معاملات را چه در سطح جزء و چه در سطح عمده و بلوکی عهده دار می شود.

رمز ارزها

ارز دیجیتال یا رمزارز نوعی پول مجازی است که از فناوری رمزنگاری در طراحی آن استفاده شده و معمولاً به صورت غیرمتمرکز اداره می‌شود. رمزارزها می‌توانند مانند سایر ارزهای فیات (بدون پشتوانه) قابلیت مبادله، انجام تراکنش، خرید آنلاین و … داشته باشند.

با ما در تماس باشید

کلیه حقوق این سایت متعلق به هلدینگ رزسا می‌باشد